26 жовтня 2017 року відбулось засідання Комітету громадської ради при Мінприроди України з питань експертизи та оцінки впливів на довкілля. Громадська рада складається з членів різних громадських організацій України екологічно-соціального спрямування.

Нещодавно закінчилася видача орендної плати за землю пайовикам компанії «Даноша» в натуральній формі, а саме, зерном пшениці. Загалом процес тривав 33 робочі дні з 4 вересня до 21 жовтня.

Щороку компанія «Даноша» долучається до проведення свята Першого дзвоника, і відвідує школи в районах, де веде свою діяльність. Працівники особисто беруть участь у святкових заходах, вітають учнів, вчителів та батьків, а також передають подарунки для шкіл та діток, які тільки починають навчання.

Збір урожаю озимих зернових розпочався в компанії 10 липня. На сьогодні збирання ріпаку та зернових культур уже майже завершили. 

15-17 серпня делегація Офісу Радника з дотримання вимог/Омбудсмена (САО) відвідала Прикарпаття з робочим візитом. Ця поїздка відбулася в рамках внутрішньої перевірки МФК (Міжнародна фінансова корпорація). 

Розпочинається пора збору зернових. Пожежений відділ та керівники відділу рослинництва провели відповідну попередню роботу по забезпеченні комбайнів та автотракторної техніки первинними засобами пожежогасіння (вогнегасники, лопати та інший протипожежний інвентар).

9-14 липня делегація з Івано-Франківщини у складі очільників обласних відомств перебувала в Польщі з ознайомчим візитом у компаніях «Полданор» (Poldanor) та «Прайм Фуд» (Prime Food), щоб оглянути їх виробництво та дізнатися більше про діяльність. Ці дві компанії є дочірніми підприємствами групи Axzon A.S., до якого входить українська агрокомпанія «Даноша».

Люди створені для того, щоб взаємодіяти та підтримувати один одного. Це може бути безпосередня допомога зусиллями, часом чи фінансами, а іноді все, що потрібно людині – це добре слово та дружні обійми. В компанії «Даноша» вважають, що інших підтримувати просто і потрібно. Хтось сказав: «Не має значення наскільки великий твій добрий вчинок, найголовніше, що ти це робиш». І тому ми не можемо залишатися байдужими до потреб дітей, які позбавлені батьківської турботи та уваги або мають обмежені можливості.

9 червня 2017 року відбувся Благодійний пікнік для усіх працівників компанії «Даноша» з нагоди 13-ї річниці створення.

Нову ініціативу для бізнесу, який прагне працювати прозоро, — Всеукраїнську мережу доброчесності і комплаєнсу — представила рада бізнес-обмудсмена Альгірдаса Шемети. Ініціативу підтримують Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

soc1.jpg