Наша компанія співпрацює з 38 селами, а це 23 сільські ради в Калуському, Галицькому та Жидачівському районах. Слід зазначити, що компанія, яка в основу своєї діяльності закладає реалізацію загальноприйнятних цінностей, дотримання передових технологій обробітку землі та розведення свиней, забезпечує роботою і гідною та вчасною зарплатою більше 700 працівників. Крім того, наміром комранія завжди була і залишається підтримка соціально-економічного розвитку та створення нових робочих місць у сільській місцевості за допомогою позитивного та конструктивного діалогу і співпраці з місцевою владою та населенням. Це підтверджується успішною співпрацею з громадами сіл, де «Даноша» присутня на сьогоднішній день.

Нині компанія орендує понад 12 тис га землі, яка в Калуському, Галицькому та Жидачівському районах.

«Даноша» веде відкритий діалог з місцевими жителями. А на 2016 рік ми сформували таку програму нашої співпраці з громадськістю.

Компанія має телефони гарячих ліній для громадян Калуського та Галицького районів. Від місцевих громад протягом року надходять прохання щодо надання грейдера, екскаватора, косарки, трактора, бульдозера та ін. Компанія завжди намагається йти назустріч місцевим громадам. Яскравим прикладом стала негода в березні 2013 року, коли 6 західних областей опинилися в полоні негоди та, практично, були заблоковані. Через сильні снігопади та вітер швидкістю 17-22 м/с було зупинено рух транспорту, подекуди скасовували заняття в школах та дошкільних закладах. «Даноша» також взяла активну участь у розчищенні доріг та порятунку техніки на засніжених шляхах.

Зокрема, в селах Калуського району протягом періоду з 12.03.2013р по 30.03.2013р. була надана допомога по розчистці доріг від снігу у сумі близько 320 тис. грн, по Галицькому районі — близько 260 тис. грн.

Однак, ми й надалі продовжуємо надавати благодійну допомогу селам згідно листів-прохань та усних звернень (надання грейдера, косарки, футбольної форми, транспортних послуг, газифікацію сіл, фінансової допомоги на будівництво чи реконструкцію громадських закладів та церкви, огорожі сільських кладовищ, будівельних матеріалів, обладнання, екскаватора, тощо).

Даноша завжди прагне бути партнером громади навколишніх сіл. Тому дізнавшись, що деякі села немають навіть дошки оголошень або вона у дуже поганому стані, «Даноша» у рамках соціальної співпраці вирішила допомогти. Тому протягом вересня 2013 року ми встановили інформаційні стенди у 15 селах Калуського, Галицького та Жидачівського району. А саме села Мостище, Дубовиця, Довпотів, Середнє, Гуменів, Діброва, Станькова, Кропивник, Студінка та Середній Бабин Калуського району, села Тумир, Ворониця та Бишів  Галицького району,села Тернавка та Дубравка Жидачівського району. Це все ми зробили спільними зусиллями земельного відділу, відділу будівництва та відділу постачання.

Окрім того, компанія долучилися до газифікації сіл Маріямпіль та Делієве Галицького району, провела фінансування вуличного освітлення в с. Лани, адже в цих селах функціонують або ще будуються нові свинокомплекси «Даноша». Було виділено дизпаливо на підтримування доріг Калуського району, проведено зариблення ставків Калуського району.

Нещодавно «Даноша» почала брати активну участь в розвитку спортивного життя громади, що також надихнуло нас створити нашу футбольну команду і частіше зустрічатися з молоддю сіл під час спортивних змагань.  Ми закупили футбольні форми та м’ячі для команд Деліївської, Тустаньківської, Медухівської с/р Галицького району та Копанківської, Станьківської, Луківської с/р Калуського району.  Стали партнером в організації змагань з боксу, закупили ковзани для Палацу «Льодова Арена».

social-fund-galych-17.jpg