Нещодавно відбулося засідання соціального комітету по розподілу коштів першого траншу 2017 року Соціального фонду ТзОВ «Даноша». До складу комітету увійшли: голова Галицької РДА Попович Микола Богданович, голова Галицької районної ради Андрусяк Павло Васильович, сільський голова с. Лани Лазарчук Галина Дмитрівна, яка є обраним представником від громад Галичини, Любов Богачевська, начальник відділу зовнішніх зв’язків та розвитку ТзОВ «Даноша».

Крім підтримки соціальних проектів сільської місцевості згідно із заявками від громади, вирішили об’єднати кошти з І траншу 2017 року Соціального фонду з підтримки доріг у сумі 64 500 гривень з коштами ІІ траншу з підтримки доріг у сумі 64 500 гривень. Як результат, від загальної суми на підтримку доріг (129 000 гривень) спрямувати 21 000 гривень на реалізацію проектів, а 108 000 гривень виділити на ремонт дороги у напрямку с. Тустань – с. Медуха.

В результаті обговорення всі учасники комісії одноголосно проголосували за реалізацію таких проектів:

  • Маріямпільська сільська рада  - Влаштування спортивного майданчика –            20 000 гривень
  • Тумирська сільська рада - Ремонт даху сільської бібліотеки -  30 000 гривень
  • Делієвська сільська рада- Завершення будови церкви в с. Бишів –  10 000 гривень
  • Делієвська сільська рада - Ремонт церкви  в с. Делієве –  20 000 гривень
  • Медухівська сільська рада  -  Завершення заміни  вікон у приміщенні адмінбудинку – 20 000 гривень
  • Ланівська сільська рада - Облаштування дитячого майданчика – 30 000 гривень
  • Тустанська сільська ради - Встановлення вхідного знаку з назвою села Тустань – 20 000 гривень

Загальна сума допомоги на Галицький район становить 258 000 гривень.

7 проектів отримали фінансування з Соціального фонду компанії «Даноша»

Довідка: Cоціальний фонд працює з 2011 року та надає підтримку місцевій громаді у реалізації спільних проектів у районах присутності компанії. Головна мета роботи цього фонду – сприяти розвиткові місцевої спільноти, покращити співпрацю, дбати про благоустрій сіл, приймати активну участь у житті громад та надавати фінансову підтримку.

Громади тих сіл, де компанія веде свою діяльність, мають можливість звернутися до ТзОВ «Даноша» та отримати фінансову допомогу для реалізації певного проекту. Всі заявки публікуються на офіційному сайті ТзОВ «Даноша» і бажаючі мають можливість проголосувати за певний проект. Остаточне рішення приймає соціальний комітет, враховуючи результати он-лайн голосування, на зустрічах, що відбуваються двічі на рік.

social_galich.jpg