Заявки можуть подаватися на реконструкцію сільських клубів, реконструкцію садочків та шкіл, вуличне освітлення, фінансування проведення газифікації, підтримка та ремонт доріг, підтримка спорту та народних колективів, встановлення автобусних зупинок, та інші потреби, які можуть сприяти суспільно корисному впливу.

Аплікаційна форма повинна бути заповнена вчасно. Аплікаційна форма вважається прийнятою при публікації на сайті. Аплікаційна форма повинна мати прикріплений лист від сільської ради.

  1. Сільська рада чи громадська організація подає аплікаційну форму, із листом проханням до ТзОВ «Даноша» на І транш — до 1 травня та на ІІ транш — до 1 вересня.
  2. Аплікаційна форма реєструється та публікується на сайті ТзОВ «Даноша» відповідно до 15 травня та 15 вересня.
  3. За І та ІІ транш відбувається он-лайн голосування — 1 місяць з дня публікації
  4. Комісія соціального фонду розглядає заявки на І транш — з 1 червня, ІІ транш — з 1 жовтня.
  5. Зустріч соціального фонду закріплюється протоколом та резолюцією засідання соціального комітету ТзОВ «Даноша». Дана резолюція стосовно розподілу коштів І траншу публікується на сайті з 5 червня, стосовно ІІ траншу — з 5 жовтня.
  6. Кожна аплікаційна форма, що була подана на соціальний фонд від сільської ради (громадської організації) підлягає повідомленню про результат розгляду їх заявок.
  7. Для виділення коштів на проекти, які були погоджені соціальним комітетом узгоджуються реквізити, деталі кошторису. І тільки після цього виділяються кошти відповідно до погодженої аплікаційної форми.
  8. Надалі контролююча комісія виконує функцію контролю, перевірки та звітування по виділених коштах соціального фонду ТзОВ «Даноша».

Вимоги до заявок