«Даноша» має поточний земельний банк, який налічує 13 500 гектарів. Відділ рослинництва займається обробітком цієї землі, вирощуючи зернові культури згідно найвищих стандартів. Основні види злаків - озимий ячмінь, озимий ріпак, озима пшениця та кукурудза.

Компанія працює із хорошими ґрунтами, які мають великий потенціал урожайності.

Поля обробляються на основі принципу minitill, що означає відсутність оранки перед посівом. Це дозволяє порівняно невеликою кількістю техніки вчасно засіяти та зорати всі площі. Перед посівом ми здійснюємо культивацію ґрунтів на глибині 5-25 см, забезпечуючи оптимальні умови для кореневих систем нових рослин та, водночас, змішуючи органічні залишки попередніх жнив із землею.

Одне з головних завдань відділу рослинництва - внесення органічного добрива, яке ми отримуємо з свиноферм. Майже уся гноївка транспортується до полів по системі шлангів чи гноєпроводом, щоб звести до мінімуму перевезення важким транспортом. По можливості, гноївка вноситься безпосередньо в ґрунт, в інших випадках ми розподіляємо добриво шлангами. Ми виконуємо цю роботу так, щоб завдавати найменшого втручання в природу та незручностей нашим сусідам.

Частина гною використовується як сировина для роботи біогазового заводу, який знаходиться на території свинокомплекса в селі Копанки Калуського району. В результаті, компанія отримує "зелену" електричну та теплову енергію, яку використовує для власних потреб. Крім того, завдяки біогазовому заводу виробляється краще органічне добриво для полів. Більше інформації можна знайти в розділі "Біогаз"

Відділ рослинництва

nat1.jpg